Elektroniczne Dzienniki
dla szkół języków obcych
Elektroniczne Dzienniki
dedykowane dla Twojej placówki

Referencje i rekomendacje

Zaufało nam wiele szkół z całego kraju. Zaufanie to oparte jest na zadowoleniu i satysfakcji, których dowodem są referencje, wystawione e-Dziennikom przez te placówki. Równie istotne są także opinie użytkowników systemu, którzy z jego walorami użytkowymi mają styczność na co dzień.


        Nauczyciele są zadowoleni, bo obsługa programu jest intuicyjna, Rodzice również dostrzegają zalety internetowego dziennika, dzięki czemu mogą na bieżąco nadzorować postępy w nauce swoich dzieci bez względu na to czy są w domu czy w pracy. Ja jako Administrator jestem zadowolony, bo (...) zarządzanie aplikacją nie wymaga dużego nakładu pracy. Każdej szkole (...) polecam w 100% produkt.

mgr inż. Piotr Smalira, administrator, Gimnazjum nr 16 w Lublinie        Podczas funkcjonowania e-dzienników w naszej szkole nie stwierdziliśmy żadnych nieprawidłowości, a korzystanie z aplikacji okazało się niezmiernie łatwe i intuicyjne. Wbrew przypuszczeniom, e-dzienniki znacznie zmniejszyły nakład pracy nauczycieli i dyrekcji, jaki muszą włożyć w prowadzenie tradycyjnych dzienników i zmaganie się z różnego rodzaju szkolnymi formalnościami. E-dzienniki to aplikacja godna polecenia. (...) Jesteśmy jak najbardziej za i polecamy aplikację innym szkołom!

mgr inż. Marek Foszczyński, administrator, ZSR CKU Wołów        Program ten podnosi standard pracy w szkole i umożliwia stałą współpracę z rodzicami dzięki dostępności bieżących danych przez sieć Internet. Nie eliminuje innych form kontaktu z rodzicami takich jak tradycyjne zebranie czy indywidualne rozmowy, ale w znacznym stopniu zwiększa możliwości kontrolowania postępów w nauce. Bardzo chętnie podzielimy się doświadczeniem z innymi placówkami edukacyjnymi, pragnącymi wdrożyć ów system.
mgr Teresa Konieczka, zastępca dyrektora, Zespół Szkół Ekologicznych, Zielona góra        Elektroniczny dziennik usprawnił w znacznym stopniu naszą pracę, a my, w bardzo łatwy sposób możemy uzupełniać obecności oraz oceny. Funkcjonalność dziennika jest bardzo duża i w zupełności spełnia nasze oczekiwania. Praca z nim jest bezproblemowa i wygodna. Szczerze polecamy!

        Polecamy elektroniczny dziennik wszystkim placówkom oświatowym. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pomaga wszystkim nauczycielom i odciąża ich od ogromu pracy przy wystawianiu ocen, tworzeniu zestawień, raportów i drukowaniu świadectw. Dopiero po wprowadzeniu elektronicznego dziennika zobaczyliśmy jak wiele pracy zostało zastąpione tylko kilkunastoma minutami spędzonymi przy komputerze.
Nauczyciel, Zespół Szkół Publicznych w Borowie


Nauczyciel, Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie        Odkąd nasza szkoła zaczęła korzystać z e-Dzienników, praca z dziennikiem stała się dużo łatwiejsza. Wszystkie zestawienia tworzą się automatycznie, nie muszę nawet obliczać średnich ocen, a drukowanie świadectw na koniec roku jest błyskawiczne. Uważam, że w dobie informatyzacji, każda szkoła powinna korzystać z tak cennego rozwiązania.

        Dzięki e-Dziennikom mogę na bieżąco kontrolować postępy mojego syna. Z internetu korzystamy na co dzień i dla mnie, jako rodzica, zaglądanie do e-Dzienników stało się codzienną praktyką. Do tego, po skonfigurowaniu powiadomień SMS, otrzymuję najważniejsze informacje na telefon, co jest bardzo wygodne.
Nauczyciel, Gimnazjum w Żmigrodzie


Rodzic, Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku        Dziennik jest przyjazny i prosty w obsłudze. Znacząco ułatwia pracę, szczególnie pod koniec roku szkolnego. Wprowadzanie danych nie jest tak uciążliwe jak wcześniej przypuszczaliśmy. Pomimo wcześniejszych obiekcji, dziś jestem stanowczo za wprowadzaniem tego typu rozwiązań w szkołach.

        System wygląda bardzo ładnie. Wszystko jest bardzo intuicyjne. Dzięki systemowi mogę na bieżąco kontrolować postępy mojego dziecka. Nie mam już niemiłych niespodzianek na koniec roku, ponieważ wszystkie jego wpadki w porę zauważam i jestem w stanie zareagować pomagając mu poprawić się.
Nauczyciel, Prywatne Żeńskie Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek we Wrocławiu


Rodzic, Zespoł Placówek Oświatowych w HerbachWrocław, 1 września 2010
Mamy przyjemność poinformować, że jest już dostępna nowa wersja e-Dziennika.
Wrocław, 1 czerwca 2010
Dzięki dynamicznemu rozwojowi produktów związanych z Elektronicznymi Dziennikami podjęliśmy decyzję o zawiązaniu spółki, która zajmie się rozwojem i sprzedażą innowacyjnych rozwiązań na rynek edukacyjny.